کسب درآمد و فروشگاه اینترنتی خودرو بَر
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
درآمد عالی با فروش فایل
ایجاد اپلیکیشن اندروید
تبلیغات بنری و متنی
loading...
YourAds Here YourAds Here

خودرو بَر

بازدید : 1
سه شنبه 8 آذر 1401 زمان : 12:52

لوله پلی اتیلن فاضلابی با توجه به جنس آن که به نام پلی اتیلن می باشد، بسیار مقاوم در برابر شرایط محیطی سخت است. از این رو با به کار بردن لوله پلی اتیلن در اتصالات و انتقال فاضلاب می توان به یک نوعی سرمایه گذاری کرد.

زیرا این نوع لوله فاضلابی در مدت طولانی تعمیرات و تعویض لوله های فاضلابی را به حداقل خود می رساند. در نتیجه استفاده از این لوله به صرفه خواهد بود. جهت دانستن کاربرد های گوناگون لوله پلی اتیلن فاضلابی مطالب زیر را مطالعه فرمایید.

چه لوله پلی اتیلن هایی در انتقال فاضلاب کاربرد دارند؟

با گسترش و توسعه شهر ها، جهت جمع آوری و دفع فاضلاب ها روش های نوین جایگزین با روش های کهن و قدیمی در سیستم شهرسازی می شود تا حد ممکن از لحاظ ایمنی و بهداشت از محیط زیست حفاظت شود. همانگونه که خود می دانید یکی از دلایل اصلی آلودگی محیط زیستی توسط پسماند های فاضلابی است.

جهت جمع آوری و انتقال فاضلاب از لوله های خاص فاضلاب استفاده می شود که در جنس های مختلف و اندازه و همچنین کاربرد های مختلف وجود دارند. با توجه به خصوصیات منحصر به فرد لوله های پلی اتیلن فاضلابی که گفته شد، لوله پلی اتیلن فاضلابی مناسب برای انتقال و جمع اوری فاضلاب ها و پساب های صنعتی بسیار مناسب بوده است.

این لوله ها دارای کاربرد های گوناگون می باشند که اصلی ترین کاربرد آنها در زمینه فاضلاب می باشد. کاربرد این لوله ها در فاضلاب های شهری و روستائی و صنعتی گسترده است و همچنین از آنها برای جمع آوری آب های سطحی استفاده می شود.

ضرورت استفاده از لوله پلی اتیلن فاضلابی در فاضلاب های خانگی

فاضلاب خانگی به دلیل وجود موادی حاصل از استحمام، شتسشو و مواد اسیدی و بازی ممکن است بسیار خطرناک باشد.

بهترین لوله برای انتقال فاضلاب خانگی به شبکه انتقال فاضلاب، لوله های پلی اتیلنی می باشد.

هدایت رواناب سطحی به وسیله لوله های پلی اتیلن فاضلابی

رواناب ها به دلیل وجود شن و ماسه و ریز دانه ها، می بایست در محفظه ای ایزوله با مینیمم ضریب اصطکاک روان شوند.

سطح داخلی لوله های فاضلابی کاملا صاف و صیغلی است و این باعث می شود رسوبگذاری درون آن ایجاد نشود و مواد به راحتی داخل آن در جریان باشند.

هدایت فاضلاب تجاری

فاضلاب های تجاری مربوط به ساختمان های تجاری و موسسات حجم بالایی از مواد فاضلابی را دفع می کند.لوله های اسپیرال یا کاروگیت پر مصرفترین لوله ها در دفع این فاضلاب ها است.

لوله های فاضلابی پلی اتیلنی و دفع فاضلاب صنعتی

خطرساز ترین نوع فاضلاب با مواد سمی، فاضلاب های ناشی از فرآیند های صنعتی و تولید مانند آب صابون و روغن ها و انواع حلال ها که می توانند هر لوله ای را از پای در بیاورند!

خوشبختانه لوله های پلی اتیلنی دقیقا به همین منظور طراحی و تولید می شوند چرا که این لوله ها مقاومت شیمیایی بالایی داشته و با مواد مختلف حداقل ترکیب شیمیایی دارند و اکسید نمی شوند.

بازدید : 1
دوشنبه 23 آبان 1401 زمان : 16:22

آیا فکر طراحی اپلیکیشن سفارش غذا به سرتان زده ولی چیزی از آن نمی دانید؟ نمیدانید از کجا طراحی اپلیکیشن سفارش غذا را شروع کنید؟ نگران هزینه های ساخت و طراحی اپلیکیشن سفارش غذا هستید؟

را یک اپلیکیشن سفارش غذا را بسازیم؟

اولین مزیت طراحی اپلیکیشن سفارش غذا جلوگیری از اتلاف وقت افراد در صف های طولانی است. حتما به یاد دارید که در گذشته های نه چندان دور، برای خریدن کباب باید زمان زیادی را در صف می گذراندیم، هر چند که هنوز هم این روش در مرسوم است اما ما می خواهیم از علم و تکنولوژی برای راحتی بیشتر استفاده کنیم.

اگر بتوانیم، سفارش مان را از طریق یک اپلیکیشن ثبت کنیم، حتی اگر مجبور باشیم خودمان سفارش را تحویل بگیریم، باز هم تا آماده شدن غذا در صف انتظار نخواهیم بود. حالا این ثبت با اپلیکیشن چه فایده ای ندارد؟ مگر نمی شود این کار را به صورت تلفنی هم انجام داد؟ پاسخ به این سوال در واقع همه ویژگی های خاص یک اپلیکیشن رستورانی را لیست خواهد کرد.

دیدن منوی غذا و انتخاب راحت تر

بل طراحی اپلیکیشن سفارش غذا فرصت انتخاب راحت تر و تصمیم گیری بهتر را به مشتری دهد. منوی رستوران شما در یک اپلیکیشن می تواند با توجه به معیارهای مختلفی مرتب شده باشد، اما مهم این است که همی شود را به روی مشتری باز است و به او در انتخاب غذای مورد علاقه اش کمک می کند.

مقایسه قیمت ها

با کمک طراحی اپلیکیشن سفارش غذا می توانید قیمت های غذاها را در اپلیکیشن تان به روز کنید و اگر قیمت مناسبی برای آن ها در نظر گرفته باشید، حتما با مشتریان جدیدی را به را خواهید شد. اپلیکیشن شما مثل یک دفترچه یادداشت قیمت غذاها را به طور دائم به مشتریان اعلام می کند، پس اگر از رستوران دیگری غذا تهیه کند، با مقایسه قیمت ها باز هم به سراغ شما می آید.

مکان یابی سریع

مسلما هر چقدر که غذا زودتر به دست مشتری برسد، رضایتش بیشتر جلب می شود. برای ارسال غذاها به مشتریان کافی است اپلیکیشن شما مجاز به مشاهده مکان مشتری باشد. در این صورت حتی اگر آدرس اشتباه تایپ شود و یا پیدا کردن آن سخت باشد، مکان یاب به کمک پیک خواهد آمد و به یکی از ویژگی های خاص اپلیکیشن شما تبدیل می شود.

کارتان را به طور رایگان تبلیغ کنید

عکس های وسوسه انگیزی از غذاها در اپلیکیشن تان قرار دهید و در صورت امکان فیلم هایی از روند طبخ غذا در آن بگنجانید. این امکان اعتماد مشتریان برای رعایت بهداشت و سلامت محصولات را جلب می کند و به آن ها در انتخاب غذاها کمک می کند.

جذب مشتری بیشتر با نظرسنجی از مشتریان قبلی

مشتریان قبلی شما می توانند وسیله ای برای جذب مشتریان جدید باشند به شرط این که پل ارتباطی آن ها را از طریق اپلیکیشن تان فراهم کنید. برای این کار اجازه دهید تا کاربران نظرات خود را در مورد غذاها در اپلیکیشن ثبت کنند. مشتریانی که از کیفیت بالا و تحویل درست و به موقع غذا لذت برده اند، حتما از شما تشکر خواهند کرد و سایر مشتریان را برای سفارش غذا به شما ترغیب خواهند کرد.

ویژگی های خاص اپلیکیشن های رستوران به همین موارد ختم نمی شود و شما با داشتن یک اپلیکیشن حتما به موارد بیشتری پی خواهید برد که شاید تا به حال به ذهنتان هم خطور نکرده باشد. به یاد داشته باشید که استفاده از چنین اپلیکیشنی فاصله شما با رقبا را کمتر خواهد کرد و رستوران شما را به عنوان یک رستوران به روز و مدرن معرفی خواهد کرد.

بازدید : 1
شنبه 21 آبان 1401 زمان : 10:34

عایق صوتی باشگاه چیست؟ برای اجرای عایق صوتی باشگاه خانگی باید چگونه عمل کنیم؟ بهترین روش برای عایق کردن اتاق باشگاه چیست؟ این ها سوالاتی است که قصد داریم در این مقاله به آن ها بپردازیم.

به لحظه ای فکر کنید که در ده ثانیه آخر ست پلانک، صدای جیغ بچه همسایه، تمرکز شما را به هم بریزد، شما به زمین افتاده و در نتیجه رکورد شما خراب می شود. برای همین عایق کردن اتاق ورزش و باشگاه خانگی گرچه با یک هزینه کم امکان پذیر است اما تاثیری زیاد بر محیط ورزشی شما، فکر آرام شما و حتی بازدهی ورزشی شما دارد.

 • کمی بالاتر اشاره شد که داشتن یک باشگاه نیمه حرفه ای خانگی، ملزم به مجهز بودن باشگاه به چند ابزار تخصصی و غیر تخصصی بوده و اشاره کردیم که عایق صوتی یکی از همان ابزاری بوده که در عین کم هزینه بودن، بسیار کاربردی بوده و شما در باشگاه خودتان، قطعا به آن نیاز خواهید داشت.
 • در نتیجه ما برای راحتی شما، چند پک از عایق های صوتی را با توجه به مهندسی صدای فضای انواع باشگاه تدارک دیده ایم که میتوانید با توجه به بودجه، ابعاد فضا و نیازتان از آن ها استفاده کنید.

به لحظه ای فکر کنید که در ده ثانیه آخرِ ست پلانک، صدای جیغ بچه همسایه، تمرکز شما را به هم بریزد، شما به زمین افتاده و در نتیجه رکورد شما خراب می شود. تفاوتی نمی کند که شما در این اتاق تمرینات یوگا را انجام بدهید یا بدنسازی و یا رزمی یا مدیتیشن و حتی شطرنج، به هر حال هر ورزشکاری برای داشتن بازدهی خوب در ورزش، نیازمند تمرکز بوده و این تمرکز کردن در محیطی پر از سروصدا امکان پذیر نیست.

از طرفی یک ورزشکار نباید مدام این دغدغه را داشته باشد که نکند تمرین هایش، باعث اعتراض های همسایه ها بشود. برای همین عایق کردن اتاق ورزش و باشگاه خانگی گرچه با یک هزینه کم امکان پذیر است اما تاثیری زیاد بر محیط ورزشی شما، فکر آرام شما و حتی بازدهی ورزشی شما دارد.

انواع عایق صوتی باشگاه خانگی

عواملی که قدرت یک عایق صوتی فومی را تغییر می دهند عبارت اند از اندازه و تراکم تخلخل های آن، ضخامت و چگالی عایق عایق صوتی و شکل سطح فوم. اندازه و تراکم عایق صوتی آکوستیک «آپ دکو» (Beh Afraz) برای جذب انرژی امواج صوتی بهینه شده است. چگالی و ضخامت عایق هم بسته به نیاز مشتریان گرامی قابل تغییر است. تجهیزات آکوستیک آپ دکو از لحاظ شکل انواع متفاوتی دارند که در ادامه با خصوصیات هرکدام و موارد استفاده آن ها آشنا می شوید.

عایق صداگیر صاف

ساده ترین نوع عایق صداگیر عایق صوتی، فومی با سطح صاف بوده که البته به دلیل انعکاس زیاد صدا چندان پیشنهاد نمی شود. تنها مزیت این نوع عایق این بوده که راحت رول می شود و جای کمی اشغال می کند اما برای آکوستیک کردن فضا به تنهایی کافی نیست. از عایق آکوستیک صاف می توان برای افزایش ضخامت، به عنوان لایه زیرین عایق های دیگر استفاده کرد.

عایق آکوستیک هرمی

عایق آکوستیک هرمی دارای برآمدگی های هرمی شکل بوده که با زاویه خاصی طراحی شده اند. به دلیل ساختار چندوجهی که این هرم ها دارند، امواج صوتی را از جهت های مختلف جذب می کنند. عایق صوتی شانه تخم مرغی هم نوع دیگری از عایق هرمی است. این نوع عایق آکوستیک همان طور که از اسمش مشخص است دارای سطحی شبیه شانه تخم مرغ است.

مزیت این نوع عایق صوتی این بوده که میزان زیادی از انرژی امواج صوتی پس از برخورد با سطح عایق جذب شده و امواج ضعیف شده در جهت های مختلف منتشر می شوند. به این ترتیب انعکاس صدا بسیار کم شده و از خروج صدا هم جلوگیری می شود.

در استودیوها معمولاً عایق صوتی با شکل هرمی یا مخروطی را به دیوارهای مقابل هم نصب می کنند. توجه داشته باشید که اگر امواج منظم به شکل عمودی یا افقی با سطح عایق برخورد کنند، امکان دارد با شدت بیشتری بازتاب داده شوند. برای این نوع امواج می توان از عایق شیاردار استفاده کرد.

بازدید : 1
دوشنبه 2 آبان 1401 زمان : 14:01

مراکز خرید غرب تهران یکی از مهم ترین مواردی است که قبل از سفر به تهران باید درباره آن اطلاعات کسب کنید. در این مقاله به معرفی پاساژ های غرب تهران – مرکزهای خرید غرب تهران – بازارهای غرب تهران می پردازیم.

مرکز خرید سمرقند يکی از وسیع ترین مراکز خرید تهران

در معرفی مراکز خرید غرب تهران ما سمرقند وجود دارد! مرکز خرید سمرقند، مجموعه ای كامل در محله جنت آباد بوده كه با وسعتی بزرگ می توانید انواع پوشاک، کیف وکفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی و تزیینی، شال و روسری و … را از آنجا تهیه کنید.

این مجتمع مجهز به شهربازی بوده كه کودكانتان می توانند در آنجا ساعت ها به بازی های هیجان انگیز مشغول شوند. سینمای سمرقند هم از دیگر امكانات جذاب این مرکز خرید بوده كه طرفداران زيادی دارد و ساعت های جذابی را برای شما به وجود می آورد. مراکز خرید غرب تهران

ساعت بازدید: ۱۰ صبح الی ۲۳:۳۰ شب

مجتمع سمرقند تهران با مساحت 32500 متر مربع در 11 طبقه بنا شده است. این مجموعه که از مشاعات قابل توجهی برخوردار است محیطی آرام و دلپذیر برای خرید و تفریح خانواده ها در کنار یکدیگر است. نمای این مجموعه ترکیبی از کامپوزیت (آلکوبان)، سنگ و شیشه با نورپردازی در شب است. مراکز خرید غرب تهران

پاساژ سمرقند تهران دارای بخش های زیر است :

 • طبقه همکف جنوبی : در طبقه همکف تعداد واحدها به 130 رسیده و از دو درب وارد مجموعه می شود.
 • طبقه اول : دارای 40 واحد جنوبی است که در کنار آنها سینما و یک سالن تئاتر وجود دارد.
 • طبقه دوم : دارای 12 واحد تجاری بهمراه رستوران و کافی شاپ است.
 • طبقه سوم : دارای شهربازی سرپوشیده، سالن تئاتر، سالن سینما، سالن بیلیارد، کافی نت، تالار مجهز پذیرایی با 750 مترمربع مساحت (دارای دو سالن زیبا برای خانم و آقا بهمراه آشپزخانه صنعتی) مراکز خرید غرب تهران
 • طبقه چهارم: در طبقه چهارم می توانید از قسمت ورزشی، بدنسازی و سونا مجموعه بهره مند شوید ( مساحت 877 مترمبع)

مجتمع سینمایی سمرقند با وجود سالن های سینمایی و تئاتر دارای بهترین فیلم ها و نمایش ها است.

بخش اداری مرکز خرید سمرقند تهران مراکز خرید غرب تهران

مرکز خرید سمرقند دارای 56 واحد اداری فعال در 5 طبقه است که با فعالیت های متنوع از جمله : دفاتر خدمات پیشخوان، شرکتهای هواپیمایی، شرکتهای مخابراتی، ساختمان وشهرسازی، دفاتر فروش خودرو، دفاتر مهندسی و سایر خدمات پشتیبانی؛ بخش اداری از طبقه چهارم شروع می شود و تا طبقه نهم ادامه دارد. مراکز خرید غرب تهران

پیشنهاد ویژه ما برای استفاده از این مجتمع یک روز تفریحی کامل است، شما می توانید خریدهای لازم خود را انجام دهید و پس از صرف نوشیدنی مورد نظر خود در کافی شاپ های مجتمع، با دیدن فیلم سینمایی و یا انتخاب نمایش تئاتر، استفاده از سالن بیلیارد و … کمی تفریح کنید تا زمان وعده غذایی، سپس برای یک وعده غذایی کامل در رستوران و فست فود های موردنظر لحظاتی بی نظیر را برای خانواده خود رقم بزنید.

برای اجاره سوئیت مبله غرب تهران از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

آدرس: تهران، جنت آباد جنوبی، نبش بلوار لاله مراکز خرید غرب تهران

میلاد نور، خریدی متفاوت در مراکز خرید غرب تهران

میلاد نور از قدیمی ترین مراکز خرید در لیست مراکز خرید غرب تهران بوده كه تا امروز يکی از مكان های تفریح و خرید گردی برای تهرانی ها شمرده می شود. در این مرکز خرید، برندهای نام آشنای لباس و کیف و کفش، اکسسوری و جواهرات بسياری وجود دارد و می توانید تنوع خوبی از كالاهای با کیفیت را در واحد های مختلف این مجتمع تجاری پیدا کنید. رستوران ها و فست فودهای بی مثلی در میلاد نور قرار دارند تا طعم خوبی به خرید شما دهند. همینطور رستوران ملل كه يکی از بهترین رستوران های تهران است، در طبقه ششم میلاد نور قرار دارد.

محله شهرک غرب یکی از قدیمی ترین و مدرن ترین مناطق تهران است که به قطب خرید غرب تهران معروف می‌باشد و از امکانات تفریحی و رفاهی زیادی برخوردار است. مراکز خرید مدرنی در نزدیکی مجتمع میلاد نور به نام های مجتمع تجاری گلستان و مرکز تجاری ایران زمین وجود دارند که اخیرا، مرکز خرید اپال، شاهکار مراکز خرید غرب تهران، افتتاح شده است. همچنین، فروشگاه هایی نظیر پوشاک، لوازم ورزشی، کالای خواب، پت شاپ، کتاب فروشی، لوازم آرایشی و بهداشتی، گل فروشی، صنایع دستی، لوازم خانگی و… را در خود جای داده اند.

نشانی: شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار فرحزادی

مرکز تجاری ایران زمین یکی از بهترین های مراکز خرید غرب تهران

مرکز تجاری ایران زمین

دیگر مرکز خرید مشهور در غرب تهران، مرکز تجاری ایران زمین است. در این مرکز خرید حدود ۱۰۰ واحد تجاری وجود دارد كه محصولات مختلفی را ارائه می دهد. از جمله محصولاتی كه در مجتمع ایران زمین به فروش می رسد می توان به پوشاک زنانه و مردانه، لوازم خانگی و وسایل تزیینی،کیف و کفش، لوازم مخصوص حیوانات خانگی و … اشاره کرد.

بعد از يک خرید لذت بخش در مراکز خرید غرب تهران می توانید در كافی شاپ این مجتمع يک چای گرم بنوشید و خستگی تان را از تن بیرون کنید. مرکز خرید کوروش (کورش مال) يکی از محبوب ترین و بهترین مراکز خرید غرب تهران بوده كه در خيابان پيامبر مرکزی واقع شده است.

بزرگترین پردیس سینمایی و مرکز بازی سالنی ایران هم در این مرکز خرید کوروش قرار دارد. بهترین برند های لباس، لوازم بهداشتی و آرایشی مثل آدیداس، ال سی وايکيکی، ریباک، سرجیو در این مرکز خرید قرار دارد كه تعداد آن ها به بیش از 30 شعبه می رسد. فروشگاه بزرگ نشر چشمه در طبقه پنجم این مرکز قرار دارد كه کمبود کتاب فروشی در این منطقه را بسيار کم کرده است.

فروشگاهی که این مرکز خرید را با هم نوعان خود متفاوت کرده است لوازم ورزشی فروشی است که متعلق به فوتبالیست مشهور کشور علی دایی است. این فروشگاه در طبقه زیرزمین مرکز تجاری ایران زمین واقع شده است. لوازم خانگی، پوشاک مردانه وزنانه، وسایل تزیینی، petشاپ، ارایشگاه مردانه، لباس خواب، ورزشی، مکنزی، بانک، کیف وکفش، شیرینی فروشی و کافی شاپ اجناس فروشگاه های این مرکز خرید را تشکیل می دهند. مراکز خرید غرب تهران

نشانی: بزرگراه شهید ستاری، خيابان پيامبر مرکزی، شماره 57

در شهر تهران مسافر هستید؟ تهران پلاک با اجاره روزانه خانه جنت آباد همراه شماست!

نگران نباشید! با تهران پلاک می توانید با بهترین قیمت یک سوئیت مبله بزرگ و تمیز اجاره کنید! برای اطلاع از شرایط و خصوصیات اجاره خانه روزانه در غرب تهران با ما تماس بگیرید.

بازدید : 2
چهارشنبه 20 مهر 1401 زمان : 11:05

نیاز به رزرو سوئیت روزانه در غرب تهران دارید؟ نمی دانید برای اجاره خانه مبله غرب تهران چقدر باید هزینه کنید؟ بهترین مرکز و مطمئن ترین مکان برای اجاره خانه روزانه غرب تهران کجاست؟

سوئیت مبله چیست؟

آپارتمانها هنگام خرید یا اجاره معمولا بدون هیچ گونه اسباب و وسایل زندگی می باشند. سوئیت مبله به آپارتمانی گفته می شود که از پیش همه وسایل زندگی در داخل آن قرار داد. شخصی که قرار است این آپارتمان را اجاره کند، با همه وسایل آن را اجاره می کند. سوئیت روزانه در غرب تهران

پس از اتمام قرارداد هم موظف است که همه وسایل را به همان شکلی که تحویل گرفته است پس بدهد. در واقع در این نوع اجاره، وسایل هم به همراه خانه اجاره داده می شوند. با این وجود، از آن جایی که وسایل قرار است که سالم تحویل داده شوند اجاره دهندگان در بسیاری از موارد پول اجاره ای برای وسایل دریافت نمی کنند و اجاره آنها معادل اجاره یک آپارتمان است.

علت این مسئله گاها به شخص اجاره دهنده برمی گردد. بعضی ای این اجاره دهندگان افرادی می باشند که به شکل موقت شهر زندگی خود را ترک کرده اند. بعضی دیگر هم افرادی می باشند که بیشتر از یک خانه دارند. به همین دلیل سعی می کنند آن ها را با همه وسایل اجاره بدهند. سوئیت روزانه در غرب تهران

مدت قرارداد اجاره سوئیت مبله البته بسیار کمتر از حالت عادی است. آپارتمان ها را معمولا کمتر از شش ماه اجاره نمی دهند اما اجاره واحد مبله را حتی می توان برای یک روز اجاره کرد. در عین حال می توان این آپارتمان ها را برای مدت زمان چند ماه هم اجاره کرد. مدت زمان اجاره بستگی با ترجیحات مالک آن دارد. راه های زیادی هم برای اجاره این آپارتمان ها وجود دارد.

سوئیت روزانه در غرب تهران

چه افرادی به واحد مبله نیاز دارند؟

هر کسی می تواند با توجه به شرایط خود اقدام به اجاره این سوئیت های مبله کند و محدودیتی جز از نظر مالی، برای اجاره آن ها وجود ندارد. با این حال، بعضی از افراد می باشند که به این واحدها نیاز دارند و در صورت نبود این آپارتمان ها در سطح شهر به مشکل بر می خورند. سوئیت روزانه در غرب تهران

گردشگران داخلی

دسته اول افراد علاقمند به سفر می باشند و ترجیح می دهند به خاطر قیمت یا راحت نبودن هتل ها یا هر دلیل شخصی دیگری، در یک خانه اقامت داشته باشند. سوئیت مبله می تواند به خوبی نیاز این گردشگران را فراهم کند. پس از دوره سفر هم خانه را پس می دهند و در این فاصله زمانی؛ نیازی به خرید وسایل هم وجود ندارد.

افرادی که به دنبال کارهای اداری می باشند

بسیاری از افراد می باشند که به طور مداوم به تهران سفر می کنند ولی مقاصد آن ها کاری است. بعضی از افرادی که به دنبال حل کردن مشکلات، گرفتن مدارک، ثبت نام و موارد دیگر می باشند می توانند از این سوئیت های مبله کمک بگیرند تا دردسرهای زندگی در واحدهای دیگر یا اجاره خانه یا موارد دیگر را نداشته باشند. سوئیت روزانه در غرب تهران

گردشگران خارجی

گردشگران خارجی هم می توانند دسته دیگری از افراد باشند که نیازمند این آپارتمان ها می باشند. از آن جایی که امکان اجاره خانه به شکل بلندمدت برای این گردشگران وجود ندارد، بهتر است که در سوئیت های مبله اقامت پیدا کنند. این افراد از نظر مالی هم معمولا مشکلی ندارند و می توانند بهترین آپارتمان های موجود را اجاره کنند. سوئیت روزانه در غرب تهران

مراجعه کنندگان به بیمارستان ها

از آن جایی که اکثر بیمارستان های فوق تخصصی در شهر تهران وجود دارد و توزیع بیمارستان ها در سراسر کشور یکسان نیست، بسیاری از افراد به خاطر درمان بیماری های خود یا اعضای خانواده، به شکل مکرر به تهران سفر می کنند. این افراد می توانند در سوئیت های مبله ای اقامت داشته باشند که بتواند برای آن ها مثل یک خانه واقعی باشد. اکثر سوئیت های مبله هم در مناطقی می باشند که دسترسی آسانی به مراکز درمانی و یا بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی وجود داشته باشد. سوئیت روزانه در غرب تهران

ساکنان تهران

دسته دیگری از افراد می باشند که در گروه افراد بالا قرار نمی گیرند ولی به دلایل مختلف نیازمند اقامت در این آپارتمان ها می باشند. این افراد معمولا ساکن خود تهران می باشند و به دنبال مکانی برای تفریح در زمان فراغت می گردند. بعضی از افراد هم مثل دانشجویانی که قصد دارند به دانشگاه نزدیک تر باشند یا افرادی که ماموریت هایی دارند که باید مسافتی به اندازه وسعت تهران برای آن طی کنند، می توانند از این واحدها کمک بگیرند.

دوستان عزیز به هر دلیلی که نیاز به اقامت کوتاه مدت در شهر تهران دارید، ما می توانیم شما را راهنمایی کنیم! ما در کنار شما هستیم و به سوالاتتان در تماس تلفنی پاسخ خواهیم داد.

دانشجویان سوئیت روزانه در غرب تهران

بعضی از دانشجویانی که در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشند و فقط در روزهای خاصی در شهر تهران اقامت دارند، می توانند از این سوئیت های مبله کمک بگیرند. مقاطع تحصیلات تکمیلی معمولا دارای خوابگاه نیستند و دانشجویات مجبور می باشند فضایی خارج از دانشگاه را برای اقامت پیدا کنند. از آن جایی که اجاره این واحدها در هر زمان ممکن است، این افراد می توانند آپارتمانی را اجاره کنند تا در روزی که کلاس یا کارهای اداری مربوط به دانشگاه دارند در آن جا اقامت داشته باشند و پس از آن با خیالت راحت و بدون استرس زمانی و خستگی تهران را به مقصد شهر خود ترک کنند.

بازدید : 0
چهارشنبه 20 مهر 1401 زمان : 10:42

پنل دکوراتیو آکوستیک چیست؟ عایق دکوراتیو چیست؟ قیمت عایق دکوراتیو آکوستیک چقدر است؟ آپ دکو یکی از معتبرترین و قدیمی ترین مراکز فروش انواع پنل دکوراتیو آکوستیک در کنار شماست تا با بهترین قیمت بتوانید آرامش، سکوت و زیبایی را به خانه و محل کار خود بازگردانید! عایق صوتی دیوار آکوستیک یکی از متداول ترین انواع عایق های صداست که علاوه بر کاربرد صداگیری، بسیار شیک و زیباست.

پنل دکوراتیو آکوستیک براى زیبا کردن و مدرنیزه شدن دکوراسیون داخلى ساختمان ها می توانند بسیار مفید واقع شوند. زیبایی منحصر به فرد طرح و رنگ این پنل ها و قیمت بسیار خوب آن ها در برابر دیگر پنل های دکوراتیو باعث استقبال بالای مشتریان از این محصول می شود.

ابعاد پنل دکوراتیو آکوستیک متفاوت بوده و ترتیب قیمت ارزان ترین طرح فلت و گران ترین طرح هرمی است. هر چقدر شدت تو رفتگی و بیرون زدگی طرح افزایش پیدا کند، شکست صوت افزایش پیدا کرده و شما بهتر به نتیجه ای که در انتظارش بودید، خواهید رسید، بهتر است بدانید که سبک و طرح پنل دکوراتیو آکوستیک هرمی با توجه به هرمی شکل بودن، کارایی بسیار زیادی را در فضا نشان می دهد.

این بخش مدرن از عایق های صوتی یعنی پنل دکوراتیو آکوستیک که عرضه آن ها مستقیما توسط شرکت آپ دکو در تهران با قیمت بسیار مناسب به سراسر ایران صورت می گیرد، طرفداران بسیار زیادی را جذب خود کرده و دلیل آن هم متریال خاص استفاده شده در آن هاست که به صورت اصولی و طبیعی (از جنس پشم- نمدی-) ساخته شده که سلامت انسان هیچ ضرری ندارد! یعنی اگر فکر می کنید پنل دکوراتیو آکوستیک هم ممکن است مثل عایق های قدیمی عایق صدا پشم سنگ مضر باشند کاملا اشتباه فکر می کنید!

پنل دکوراتیو آکوستیک و آرامش

با پنل دکوراتیو آکوستیک هم سکوت و ارامش خواهید داشت و هیچ اسیبی نخواهید دید! اپ دکو ارسال انواع پنل دکوراتیو آکوستیک را به سراسر ایران انجام می دهد و نصب آن را فقط برای شهروندان عزیز تهرانی انجام می دهد! برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم! کارشناسان و مشاورین ما با صبر و حوصله پاسخگوی کلیه سوالات شما هستند!

در بسیاری از مواقع داخل اتاق به موسیقی گوش می دهیم تا بیرون و در فضای باز، پس آشنایی با نحوه انعکاس صدا در محیط بسته و آکوستیک آن اهمیت پیدا می کند و به ما برای داشتن محیطی که بتوان با کیفیت بهتر به موسیقی گوش داد کمک می کند.

**نکات مهم: عایق های صوتی در دو نوع اصلی کندسوز و خودخاموش شونده تولید می شوند. ضخامت این پنل ها در تمامی انواع بجز طرح فلت فارغ از گرماژ آن کاملا یکسان است، تنها در طرح فلت افزایش گرماژ به افزایش ضخامت پنل منجر می شود.

بهتر است اشاره کنیم که در ذکر تفاوت صفحات خودخاموش شونده و کندسوز باید بگویم در صورت احتمال آتش سوزی در فضای مورد استفاده بهتر از از نوع خودخاموش شونده استفاده کنید زیرا در این نوع صفحه در صورت قطع اتصال منبع اشتعال با صفحات، اشتعاد صفحات متوقف می شود.

بازدید : 1
شنبه 9 مهر 1401 زمان : 15:14

اجاره سوئیت در جنت آباد یکی از خدماتی است که توسط تهران پلاک به بهترین شکل انجام می گیرد. برای رزرو و اجاره سوئیت در جنت آباد باید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم! کارشناسان در تماس تلفنی به همه سوالات شما پاسخ خواهند داد. اجاره هفتگی خانه در جنت آباد – روزانه و ماهانه انجام می شود.

اجاره یک هفته ای خانه در جنت آباد

رزرو هتل آپارتمان یا اجاره سوئیت در جنت آباد

جنت آباد در منطقه 5 شهرداری با منطقه پستی 14 و پیش شماره 44 قرار گرفته است. اگر نگاهی به نقشه محله جنت آبادبیندازیم انتهای شرقی جنت آباد، بزرگراه اشرفی اصفهانی، چهاردیواری و پونک است. شهران در غرب جنت آباد قرار دارد و در جنوب به خیابان آیت الله کاشانی ختم می شود. شمال این منطقه هم به حصارک می رسد. اجاره سوئیت در جنت آباد

شاه راه ها و خیابان های مهم جنت آباد یکی آبشناسان و دیگری بزرگراه همت است که از محدوده جنت آباد می گذرد. از خیابان ها مهم این محله می توان به بیست و بیست و پنج متری گلستان، چهار باغ و لاله اشاره کرد.

محله جنت آباد یکی از محلات منطقه 5 تهران است. محله جنت آباد در شمال غرب تهران قرار گرفته است. محله جنت آباد محله ای بسیار بزرگ و وسیع در شمال غرب شهر تهران بود که در حال حاضر به دلیل گذر اتوبان ها و معابر بزرگ شهر تهران از میان محله جنت آباد به محلات سه گانه جنت آباد جنوبی، جنت آباد شمالی و جنت آباد مرکزی تقسیم شده است.

در گذشته محلات شاهین جنوبی و شاهین شمالی و حتی پیامبر غربی نیز جرئی از محله بزرگ جنت آباد بود. در مورد این تقسیم بندی محلات جنت آباد باید گفت که به دلیل سهولت در خدمات رسانی شهری و گاه عبور معابر و اتوبان های شهر تهران از میان این محله دلیل تقسیم بندی های محلات جنت آباد شده است. با ما در تهران پلاک برای اجاره سوئیت مبله در جنت آباد همراه شوید. برای اجاره خانه مبله در جنت آباد با ما تماس بگیرید.

بازدید : 0
شنبه 2 مهر 1401 زمان : 17:48

کسب و کارهایی که اهمیت وفادارسازی را درک کرده اند، چند قدم از کسب و کار های دیگر جلوتر هستند. طراحی اپلیکیشن موقعیت محور با اهداف بازاریابی و وفادارسازی مشتری هم همراه است.

اپلیکیشن موبایل مبتنی بر وب

به ابن نوع از انواع اپلیکیشن موبایل می توان از طریق مرورگر موبایل دسترسی پیدا کرد – در واقع آن ها سایت هایی ریسپانسیو می باشند که با موبایل مخاطب سازگار می باشند.

اگر تصمیم دارید یک برنامه وب ایجاد کنید دیگر به چند توسعه دهنده مثل اپلیکیشن های بومی نیاز نخواهید داشت. به جای ایجاد چند محصول، توسعه دهنده یک برنامه ایجاد می کند که تقریبا در همه موبایل ها اجرا می شود.

بعضی از توسعه دهندگان به اپلیکیشن های وب روی می آورند چون نمی خواهند به فروشگاه های برنامه و قوانین آن ها وابسته باشند. داستان هایی به صورت اینترنتی توسط توسعه دهندگان وجود دارد که شکایت دارند که اپلیکیشن های آن ها بدون علت مشخصی از فروشگاه ها حذف شده و این امکان دارد باعث از دست دادن سرمایه شود. اپلیکیشن های موبایل تحت وب مشابه اپلیکیشن های موبایل بومی عمل می کنند. این نوع از انواع اپلیکیشن موبایل مثل اپلیکیشن های بومی رفتار می کند و تجربه ای شبیه به اپلیکیشن را در مرورگر ارائه می دهد.

این برنامه ها برای یک سیستم عامل خاص ایجاد شده اند و به همین خاطر به آن ها اپلیکیشن های بومی گفته می شود چون تنها برای یک سیستم عامل خاص می باشند. اگر برنامه iOS ایجاد کنید، مخاطبان Android نمی توانند از آن استفاده کنند و بالعکس. به عنوان مثال کلاب هاوس و یا club house برنامه ای بوده که مختص سیستم عامل ios است.

اگر تصمیم به ساخت برنامه برای چند سیستم عامل داشته باشید، معمولا به توسعه دهندگان جداگانه ای نیاز دارید. به این علت که زبان برنامه نویسی مورد استفاده برای سیستم عامل های مختلف یکسان نیست. اپلیکیشن های اندروید را می توان با کمک جاوا یا کوتلین کدگذاری کرد، در حالی که توسعه دهندگان iOS از Objective-C یا Swift استفاده می کنند و اپلیکیشن های ویندوز نیاز به کدگذاری در C # یا.NET دارند.

این سیستم عامل ها دارای سبک های مختلف گرافیکی، جلوه های تصویری، تایپوگرافی و … می باشند. پس، در حالی که یک برنامه بومی را توسعه می دهید، یک برنامه نویس باید از دستورالعمل های سیستم عامل خاص پیروی کند.

اپلیکیشن های ترکیبی

نام اپلیکیشن های ترکیبی عملکرد آن ها را منعکس می کند – این نوع از انواع اپلیکیشن موبایل ترکیبی از اپلیکیشن های بومی و مبتنی بر وب می باشند. آن ها دقیقا مثل اپلیکیشن های بومی به نظر می رسند و عمل می کنند اما با کمک فناوری های وب چند پلتفرمی توسعه یافته اند.

از یک برنامه ترکیبی می توان در سیستم عامل های مختلف مثل Android،iOS و Windows استفاده کرد. بعضی از اپلیکیشن های کاملا شناخته شده در واقع اپلیکیشن های ترکیبی می باشند؛ مثل توییتر، Gmail، اینستاگرام، اسنپ.

بازدید : 1
چهارشنبه 23 شهريور 1401 زمان : 11:13

جنت آباد تمیز ترین محله منطقه 5 تهران

یکی از سرشناس ترین محله های غربی در تهران جنت آباده. این محله به سه بخش: جنت آباد شمالی، جنت آباد جنوبی و جنت آباد مرکزی تقسیم می شه. خرید آپارتمان در جنت آباد مناسب افرادیه که به دنبال زندگی در محله ای دنج، دلباز، نوسازی شده و خوش آب و هوا هستن.

به این نکته توجه کنین که قیمت خرید آپارتمان در هر بخش از جنت آباد مختلفه. برای اطلاع از جدیدترین قیمت های خرید و یا اجاره سوئیت مبله در این محله می توانید به صفحه قیمت خانه در وب سایت تهران پلاک مراجعه کنین. توجه کنین که قیمت ها در این بخش مدام در حال بروز رسانی بوده و معیار آن بر اساس آگهی های ثبت شده مشاورین املاک معتبر و قابل اعتماده.

بهترین محله جنت آباد

جنت آباد به سه محله تقسیم میشه:

 1. جنت آباد جنوبی
 2. جنت آباد مرکزی
 3. جنت آباد شمالی

در بین ساکنین غرب تهران و طرفداران سکونت در جنت آباد، جنت آباد جنوبی از مقبولیت بیشتری بهره منده که این مقبولیت دلایل متعددی داره که به تعدادی از اونها اشاره میکنیم.

 1. دسترسی: به دلیل دسترسی بسیار آسان و راحت بدون ترافیک به چندین اتوبان (در هر نقطه از جنت آباد جنوبی نهایت زمان رسیدن به اولین اتوبان کمتر از 5 دقیقه)، از نظر دسترسی جنت آباد جنوبی از جهات مختلف به این شریانهای اصلی دسترسی داره:
 • از جنوب به بلوار آیت الله کاشانی و اتوبان حکیم
 • از شرق به اتوبان شهید ستاری
 • از غرب به اتوبان شهید باکری
 • از شمال به اتوبان شهید همت
 1. شکل شهر سازی و بافت خیابان های اصلی و فرعی و کوچه ها که بسیار منظمه و مطابق اصول شهر سازی و معماری مدرنه؛ و در بیشتر کوچه ها و خیابان های فرعی حتی عرض مناسب در نظر گرفته شده و با حساسیت شهرداری منطقه 5 در همه کوچه ها و محله ها ساخت و ساز ها به صورت استانداره صورت گرفته.
 2. دسترسی به مراکز خرید بزرگ و اصلی مانند هایپر استار، کوروش و سمرقند.
 3. آب و هوای مطلوب یکی دیگه از دلایل محبوبیت محله جنت آباده. به علت نزدیکی به کوهستان و ترافیک نسبتا کم نسبت به دیگر مناطق تهران این محله از آلودگی هوای بسیار کمتری نسبت به بسیاری از مناطق تهران بهره می بره.

در جنت آباد جنوبی خیابان های چهار باغ شرقی و چهار باغ غربی و کوچه های منتهی به این دو خیابان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستن، و به همین دلیل قیمت های ملک و آپارتمان در این کوچه ها و خیابان آن نسبت به دیگر محله های جنت آباد بالاتره.

خب، تهران پلاک برای اجاره روزانه خانه در جنت آباد موردهای بسیار مناسبی داره که برای اقامت روزانه و چند روزه در اختیار شما قرار می گیرن. کافیه تماس بگیرین تا شمارو راهنمایی کنیم!

شهران جدیدترین محله منطقه 5 تهران

شهران، در گذشته آب پیک نام داشته و یکی از محله های خوش آب و هوا و کوهپایه ای درمنطقه 5 تهران هست. که در نزدیکی جاده کن قرار داره. این محله به خاطر قرار گرفتن در موقعیت کوهپایه ای و وزش باد محلی مناسب برای ورزش های هواییه.

سازمان برنامه

محله های سازمان برنامه شمالی و جنوبی جزو مناطقی از تهران هستن که در گذشته جزو تهران نبودند. و با گذشت زمان و ساخت و سازهای انجام شده تبدیل به محله ای مسکونی در تهران شدند. دسترسی به این محله از طریق اتوبان باکری و بلوار آیت الله کاشانی امکان پذیره. برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در سازمان برنامه می توانید به صفحه اصلی وب سایت تهران پلاک و آگهی های این محله مراجعه کنین. . منطقه 5 تهران

بلوار آیت الله کاشانی

بلوار آیت الله کاشانی از فلکه دوم صادقیه شروع می شه و در تقاطع بزرگراه همت به پایان می رسد. بافت این محله نسبتا نوسازی شده. یکی از مشکلات اساسی که این منطقه داره وجود ترافیک نیمه سنگین و گاهی سنگین در طول شبانه روزه. البته علت اصلی این ترافیک وجود چراغ های راهنمایی و رانندگی، مراکز تجاری موجود در این خیابانه.

پونک قدیمی ترین محله منطقه 5 تهران

یکی از محله های قدیمی در غرب تهران که از گذشته به خاطر آب و هوای خوب و باغ های سرسبزش معروف بوده، محله پونکه. پونک به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می شه. که در منطقه 5 تهران و ۲ تهران قرار داره. بوستان نهج البلاغه و وجود فروشگاه شهروند و مرکز خرید بوستان اهمیت این محله رو دو چندان کرده. دسترسی آسان و راحت با وسایل حمل و نقل عمومی از دیگر ویژگی های مهم این محله اس.

بلوار فردوس

از دلایل اصلی که باعث محبوبیت و سرشناسی محله بلوار فردوس شده، می توان به مراکز خرید و تجاری و همینطور دسترسی محلی بسیار خوب آن اشاره کرد. این محله برای همه افرادی که در تهران زندگی می کنن سرشناس و شناخته شده. بیشتر آپارتمان های موجود در این محله نوسازی شده و ساختمان های لوکس در آن به چشم می خورد. بلوار فردوس از دو بخش غربی و شرقی تقسیم می شه.

خرید آپارتمان در بلوار فردوس غربی رو به افرادی پیشنهاد می کنیم که زندگی در یک محله آرام رو ترجیح می دن. و سکونت در بلوار فردوس شرق رو به افرادی پیشنهاد می کنیم که دوست دارن در یک محله نسبتا شلوغ با دسترسی محلی بسیار خوب و امکانات رفاهی متنوع مثل: رستوران، مراکز خرید و … زندگی کنن.

اکباتان . منطقه 5 تهران

یکی از معروف ترین و البته محبوب ترین شهرک های مسکونی در تهران شهرک اکباتانه. این شهرک از سه فاز تشکیل شده. که هر فاز چند بلوک داره. اکباتان از قدمت بسیار بالایی برخورداره. دسترسی محلی و همینطور مراکز خرید و تجاری متنوعی در این شهرک وجود داره که اصلی ترین و مهم ترین آن مجتمع تجاری مگاماله.

بازدید : 3
دوشنبه 21 شهريور 1401 زمان : 14:49

شرق تهران یا غرب ؟ برای زندگی شرق تهران رو انتخاب کنیم یا غرب رو؟ اگر به تهران مسافرت کردیم برای اجاره سوئیت مبله غرب تهران بهتره یا بخش شرقی تهران؟ در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ بدیم. البته کاملا بی طرفانه! کل کل میان بچه های غرب و شرق تهران همیشه وجود داشته است، هر دو محلات خود رو بهترین می دانند و به سختی حاضرند از دو سر غربی و شرقی تهران به سمت دیگر کوچ کنن.

خب، در ادامه قصد داریم شمارو با تفاوت های شرق تهران با غرب آشنا کنیم. اگه شما هم نمی دونین شرق تهران یا غرب تهران رو انتخاب کنین از اینجا به بعد رو با تمرکز مطالعه کنین.

بافت سنتی و مدرن

محله هایی که امروزی یا به اصطلاح خودمون ساختمون های لاکچری و برج های سر به فلک کشیده دارن، یا محله هایی که هنوز بافت سنتی خودشون رو حفظ کردن و می شه اصالت رو در کوچه و خیابون های اون دید؟ البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که امروزه گرد دنیای جدید شهری، همه جای تهران و ایران رو گرفته اما با این وجود هنوز هم شهر و محله هایی رو می بینیم که اصالت توی اون ها دیده می شه.

به عنوان مثال شرق تهران جزوی از این مناطق هست. در نتیجه اگر اهل تجملات بیشتر و دنیای امروزی هستید غرب تهران و اگر بیشتر سنت گرا هستید و علاقه به بافت شهری قدیم دارید شرق تهران مناسب شماست. شرق تهران یا غرب

بافت اجتماعی

طبق آمارهای منتشر شده شرق تهران ساکنین قدیمی و اصیل نشین زیادی داره که سالهاست در این منطقه مشغول به زندگی کردن هستن. اما در غرب تهران این طور نیست.

همون طور که این مناطق بافت جدیدی پیدا کردن و خونه های قدیمی اون جایگزین برج و آپارتمان های لوکس شد، افراد جدیدی هم از جاهای مختلف تهران و حتی خارج از تهران این محدوده رو برای زندگی کردن انتخاب کردن. در کل هم می تونیم بگیم غرب تهران به نسبت سایر مناطق، مهاجر پذیرتره و افراد زیادی برای اجاره سوئیت در تهران این منطقه رو در اولویت قرار می دن. شرق تهران یا غرب

بافت مسکونی

همون طور که گفتیم محله های شرقی تهران از اصالت بیشتری به نسبت غرب برخورداره و میانگین عمر ساختمون های اون از غرب تهران بیشتره. اما در غرب پروژه های مسکونی و تجاری بسیار زیادی ساخته شده و همچنان در حال ساخته که بافت مسکونی و شهری جدیدی رو ایجاد کرده. شرق تهران یا غرب

با این وجود می تونیم بگیم که قسمت غرب تهران جدید و مهندسی سازتر به نسبت شرق تهرانه. یکی از ویژگی های مثبت محله های غربی، کوچه و خیابون های پهن اونه که این مورد در بیشتر محله های شرقی نیست. در غرب تهران بیشتر کوچه و خیابون ها پهن هستن و به همین دلیل ترافیک خیلی کمتری هم به نسبت محله های شرقی دارن.

شاید همین کوچه و خیابون های پهن یکی از دلایل مهم برای اجاره سوئیت در غرب تهران باشه. شرق تهران یا غرب

آب و هوای منطقه

در مورد این که غرب تهران آب و هوای بهتر و تمیزتری داره، یا شرق نمی شه به طور جدی نظر داد. اما بررسی ها نشون داده که غرب تهران در بیشتر مواقع از سال آب و هوای تمیز و بهتری به نسبت شرق داشته. البته از این نکته هم نباید غافل شد که در سال های اخیر به علت رشد کارخونه ها و کارگاه های صنعتی در غرب تهران ( جاده کرج ) آلودگی در غرب هم دوچندان شده. اما در نهایت نمی شه نظر کلی و قطعی راجب تمیز بودن آب و هوای این منطقه داد.

امنیت کدوم منطقه بیشتره؟ شرق تهران یا غرب ؟

این طور که آمارهای ثبت شده نشون می ده، آمار جرم در غرب تهران بیشتره! وقتی از ساکنین شرقی راجب امنیت محلی سوال پرسیده می شه، در کمال آرامش و اطمینان میگن که از امنیت محله و منطقه راضی هستن.

مراکز تجاری، خرید و تفریحی

با وجود ساخت و سازهای جدید باز هم بیشتر مراکز خرید در شرق تهران قدیمی هستن. اما در غرب بیشترین تعداد مراکز خرید و مراکز تجاری به چشم میاد. در واقع می تونیم بگیم که غرب تهران قطب گردشگری و تجاری تهران محسوب می شه که پروژه بزرگ ایران مال در منطقه ۲۲ شهرداری تهران، نمونه بارز این جمله محسوب می شه. شرق تهران یا غرب

فضای سبز

یکی از ویژگی های مثبت شرق تهران، پارک سرخ حصاره که از نظر مساحت اصلا قابل مقایسه با فضاهای سبز در غرب تهران نیست. شرق تهران یا غرب

مکان های تاریخی

آثار تاریخی موجود در شرق تهران بیشتر از غرب تهرانه! مثل:آتشکده، شکارگاه های سلطنتی و بناهای تاریخی جا مونده از دوران قاجار و …. شرق تهران یا غرب

اقلیت های مذهبی

تجمع اقلیت های مذهبی در شرق بیشتر هست. ارمنی ها، کلیمی ها و زرتشتی ها بصورت مجتمع، در شرق متمرکزند تا غرب. محله هایی در اطراف میدان امام حسین و نظام آباد، مجیدیه و تهرانپارس از محل های اصلی آن ها به شمار میاد. حتی در کلمات رایج بین قدیمی های شرق نشین از باقی مانده کلمات ارمنی و یهودی می توانید پیدا کنید.

گذشته از همه این قضایا تهرانی ها مردمانی خونگرم، متحد و وطن دوست هستن. گرچه میل به تجدد مثل سایر کشور های در حال توسعه در آن ها وجود داره و اغلب موجب بوجودآمدن پدیده های ناقص الخلقه در ظاهر و در زیر پوست شهر می شه، اما مردمان تهران چه شمال، چه جنوب و چه شرق و غرب سرنوشت در هم تنیده ای دارن.

در کل می تونیم بگیم انتخاب شرق تهران یا غرب تهران برای خرید و یا اجاره سوئیت کاملا به سلیقه افراد و شرایط زندگی اون ها بستگی داره. اگر شما هم در حال پیدا کردن یک خونه مناسب برای زندگی کردن هستید، پیشنهاد می کنیم حتما سری به صفحه اصلی سایت تهران پلاک بزنید و ملک مورد نظرتون رو جست و جو کنید.

شرق تهران یا غرب

برای اجاره سوئیت مبله در غرب تهران همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرین تا شمارو راهنمایی کنیم.

شما هم می تونید نظر و تجربیات خودتون رو از زندگی کردن در محله های شرقی یا غربی تهران با ما و بقیه کاربران به اشتراک بذارید.

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 53
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 8
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 2
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 12
 • بازدید ماه : 13
 • بازدید سال : 558
 • بازدید کلی : 731